fbpx

Nüüd saad sisse logida ka Facebooki, Google ja VKontakte kontodega!
Oksjonid, mis ei kuulu erikategooriatesse, on ilma alustustasuta!
Hetkel on 5 käimasolevat oksjonit, rendioksjoneid hetkel ei ole. Head pakkumist!

Isiku tuvastamine

Isiku tuvastamine on vajalik eelkõige kasutajate turvalisuse tagamiseks. Tehes tehinguid läbi portaali, tasub eelistada kasutajaid, kes on isikutuvastuse protsessi läbinud! Vaikimisi on kõik uued registreeritud kasutajad portaali jaoks "tundmatud" ning kasutajanime juures eksisteerib punane hüüumärk (!).

Isiku tuvastamiseks tuleb kõigepealt klikata menüülingil Teenused ning osta meie E-poest teenus "Isiku tuvastamine". Isiku tuvastamine on tasuline teenus, mille hinna leiad meie hinnakirjast. Peale edukat ostu sooritamist kasutaja isik verifitseeritakse ning kasutajaprofiili punane hüüumärk asendatakse rohelise linnukesega ().

NB! Isikutuvastamise protsessi läbimine ei garanteeri alati kasutaja usaldusväärsust, kuid võimaldab veenduda, et konto tõesti tehti reaalse isiku poolt, kelle isikuandmed on portaali administraatoritele teada. Kasutaja usaldusväärsuses on võimalik täpsemalt veenduda tema reitingu järgi, sellest loe lähemalt siit.

Eripakkumised

Hinnakiri | Kasutustingimused | Tarneinfo | Privaatsus | Küpsised | Kontakt

Turvalisi makseid pakub:

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamiseks peate nõustuma küpsiste kasutamisega. Kui oled küpsised keelanud, ei ole võimalik kasutajaks registreeruda, ega sisse logida.